HAKKIMIZDA

Bizim müşterilerimiz özel insanlar. Onlar hayvanlarını seviyor, dostluklarını ve ilgilerini esirgemiyorlar. Bu yüzden köpeklerine uygun şekilde tasarlanmış yüksek nitelikteki ürünlerimizi tercih ediyorlar. Ekipmanlarımız 45’ten fazla uzmanımızın deneyimleriyle üretiliyor ve sizlere sunulmadan önce defalarca test ediliyor. Kullanılan hammaddeler hipoalerjeniktir ve üretimden teslimata dek kalite standartlarının tamamı titizlikle uygulanır. Çünkü firmamız 1998 yılından beri hayvanların konforunu ve güvenliğini sağlamak için çaba gösteriyor. Her bir ürünümüzde ForDogTrainers’ı dünyaca ünlü marka yapan tutkuyu ve ayrıntılara gösterilen özeni hissedeceksiniz.

Markamız köpek dostlarımızın eğitmenlerine de en iyi ekipmanları sunabilmek için her detayında yenilikçi, güvenilir ve kaliteli yaklaşımdan taviz vermiyor. Müşterilerimizin beklentilerini aşmak amacıyla sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmalarımız ile en yüksek konforu sağlıyoruz. Kurulduğumuz günden beri süregelen performansı şıklıkla birleştirme geleneğimizi her ürünümüzde sürdürüyoruz.

ForDogTrainers, iş ve spor köpeklerinin yanısıra pet olarak bakılan hayvanlar için de benzersiz ürünler vadediyor. Köpeğinizin ırkına, yaşına ve tarzına uygun olarak geliştirilmiş yüzlerce çeşitlik ürün yelpazesi ile sağlıklı ve mutlu kalmalarına yardımcı oluyoruz. Tasmalardan taraklara, oyuncaklardan kayışlara kadar ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar bu adreste.

Web sitemizde size harika bir yolculuk diliyoruz.

Facebook

ForDogTrainers Türkiye Resmi Facebook Hesabı

Instagram

ForDog Trainers Türkiye Resmi Instagram Hesabı

YouTube

ForDog Trainers Resmi Youtube Hesabı