İçeriğe geç
Anasayfa » Blog-2 » WORKSHOP SERİ 4

WORKSHOP SERİ 4

ForDogTrainers Türkiye olarak Workshop serimizin dördüncüsünü 4 dünya şampiyonluğu bulunan Edgar Scherkl ile gerçekleştiriyoruz!

Sayın Edgar Scherkl’in müthiş bir kariyeri ve IGP dünyasında sağlam bir yeri var. Kendisi FCI ve FMBB’de toplamda dört kez birincilik almasının yanında defalarca kürsüye çıkmış bir isim. VDH, DVG ve DMC yarışmalarında sayısız kez kupa kaldırmış ve dünya şampiyonalarında çok defa hakemlik yapmış. Aynı zamanda uzun yıllardır DMC’nin başındaki isim olma unvanını taşıyor.

1-2-3 Kasım tarihlerinde düzenlenecek workshop’umuza tüm meraklılarını bekleriz. Katılım, kontenjanla limitlidir: 10 köpekli, 25 köpeksiz katılım sınırımız vardır.

Kayıt: Fordog Trainers Türkiye
Yer: Grande Sole Dog Resort (İzmir)
İletişim: +90 544 651 30 46
www.fordogtrainersturkiye.com

ForDogTrainers Turkey, we are organizing the fourth of our workshop series with Edgar Scherkl, who has 4 world championships!

Mr. Edgar Scherkl has a great career and a solid position in the IGP world. He has won a total of four first places in the FCI and FMBB and has been on the podium many times. He has lifted countless trophies in VDH, DVG and DMC competitions and has refereed many times at world championships. He has also been the head of the DMC for many years.

We are waiting for all enthusiasts for our workshop to be held on November 1-2-3. Participation is limited to quota: 10 with dogs and 25 without dogs.

Registration: @fordogtrainers_turkiye
Location: Grande Sole Dog Resort (Izmir)
Contact: +90 544 651 30 46
www.fordogtrainersturkiye.com

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti Aç
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
FDT Pro
Merhaba :)
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?